SESJE ZDJĘCIOWE

  • Pakiet podstawowy – Sesja zdjęciowa w miejscu ustalonym z klientem, której efektem jest 10-15 profesjonalnie wykonanych i przygotowanych do odbioru zdjęć w postaci cyfrowej (płyta CD lub wysyłka elektroniczna) wybranych przez klienta spośród zaproponowanych prac.
  • Pakiet rozszerzony – Sesja zdjęciowa w miejscu ustalonym z klientem, której efektem jest 20-30 profesjonalnie wykonanych i przygotowanych do odbioru zdjęć w postaci cyfrowej (płyta CD lub wysyłka elektroniczna) wybranych przez klienta spośród zaproponowanych prac.
  • Sesja kalendarzowa – Sesja zdjęciowa, której efektem jest 12 fotografii wkomponowanych w kalendarz zaprojektowany zgodnie z życzeniem klienta oraz wersja elektroniczna zdjęć wybranych do kalendarza. Kalendarz w formacie A3 lub A4.
  • Sesja dla hodowców – Jest to oferta skierowana do hodowców, wystawców oraz innych podmiotów zainteresowanych realizacją rozbudowanych i regularnych sesji, jak również nawiązaniem stałej współpracy.

Istnieje możliwość zamówienia odbitek – w tym wypadku cena wrasta o koszty wydruku zdjęć i uzależniona jest od formatu odbitek oraz wybranego rodzaju nośnika (wydruk cyfrowy, papier fotograficzny i inne).

DLA KOGO SESJA ZDJĘCIOWA?

  • Właściciele wraz z pupilami
  • Zwierzęta domowe w plenerze i w domu
  • Hodowle (prezentacja rodziców i miotów)
  • Zwierzęta gospodarskie i hodowlane w budynkach, w plenerze i na wybiegach
  • ZOO, Instytucje, Zakłady Doświadczalne, stadniny i inne
  • Fotoreportaże z wydarzeń (wystawy, wyścigi, zawody i inne imprezy)

Polecam również wykupienie sesji jako oryginalny pomysł na prezent okazjonalny!;)

NA ZAMÓWIENIE

Fotokalendarz

(format A3 lub A4) z wybranymi zdjęciami

Fotoobraz

na płótnie z jednym lub wieloma zdjęciami (prostokątny lub kwadratowy, format od 20×30 do 70×100 cm, różne układy i tła)

Fotoksiążka / Fotoalbum

o grubości 28/40/60/100 lub 120 stron, w formacie A4 (pion lub poziom) lub w formacie kwadratowym (20×20 lub 30×30 cm)

Pliki cyfrowe

do wykorzystania na stronach internetowych, w publikacjach, kalendarzach, książkach, albumach, artykułach, reportażach, reklamach, czy na plakatach.

WAŻNE INFORMACJE

Cena oraz czas realizacji uzgadniane są indywidualnie w zależności od wybranej sesji i oczekiwanej liczby zdjęć będącej efektem końcowym, a także w zależności od odległości (koszt dojazdu).

Sesja zdjęciowa wiąże się ze zgodą na publikację przeze mnie wybranych zdjęć w sieci, na stronie internetowej, fanpage’ach oraz w innych miejscach. Wszystkie moje zdjęcia zamieszczone na stronie internetowej chronione są prawem autorskim. Obowiązuje całkowity prawny zakaz ich kopiowania, reprodukowania, zmieniania, usuwania logo i podpisu, publikowania, umieszczania w Internecie i jakiegokolwiek innego ich wykorzystywania bez mojej wiedzy i zgody.

Masz pomysł na ciekawą sesję? Chcesz zrobić komuś prezent lub po prostu mieć piękną pamiątkę? Śmiało pisz lub dzwoń, wszystko ustalimy telefonicznie lub mailowo! (tutaj pod spodem moje imię i nazwisko, numer telefonu i mail).
Dane teleadresowe oraz formularz kontaktowy znajdziesz TU

Top